איך אדע אם הוא אוהב אותי? חלק א’

השאלה שהגיעה מכן, והכי נשאלת בעולם הזוגיות היא: “איך אני יכולה לדעת אם הוא באמת אוהב אותי?”

זו תהייה שיכולה להגיע משני כיוונים. יכול להיות שקשה לך לקבל את העובדה שמישהו אוהב אותך ולא משנה כמה הוא יחזר אחרייך, את לא תראי את זה כעובדה, אבל על זה נדבר בחלק הבא.

הסיבה השנייה יכולה להיות שהאדם שמולך באמת משחק איזשהם משחקים שגורמים לך לתהות, האם הוא אוהב אותי או שהכול משחק עבורו?

אז אמנם התשובה היא לא חד משמעית, כי יש מיליון דרכים לאהוב וכל מקרה לגופו- אבל יש כמה סימני אזהרה שחשוב לשים לב אליהם:

  1. אם רק את יוזמת מפגשים/הודעות/שיחות- אדם שאוהב אותך ירצה לבלות איתך וגם יזום את המפגשים האלו, יתעניין בך ביום יום וירצה לשוחח איתך ובעיקר ירצה ‘לבזבז’ עלייך את זמנו- גם מבחינת מפגשים וגם מבחינת שיחות.
  2. אם את לא חלק מהמעגל המורחב שלו וזה תמיד רק את והוא- אם אתם כבר בשלב טיפה יותר מתקדם בקשר ואין לך מושג איך קוראים לחבר הכי טוב שלו ואף פעם לא הוזמנת לשום יציאה של החברים, בהנחה שיש לו חברים שהוא מסתובב איתם ביום יום אבל הם פשוט לא גלויים בפנייך, משהו כאן לא תקין וכדאי לדבר על זה. כשאת במערכת יחסים עם אדם שאוהב אותך, הוא ירצה להציג אותך לאנשים הנוספים שהוא אוהב בעולם הזה.
  3. אם את מרגישה שהכול ‘בתנאי ש…’– בואי נדייק את העניין: מגיעה לך אהבה ללא תנאי. אם הוא אוהב אותך רק בתנאי שאת עושה ככה עבורו, או לא עושה ככה בשבילו, האהבה הזו לא בריאה.
  4. אם את מרגישה מוזר, מרגישה שאת צריכה להיות מישהי אחרת עבורו- זו לא אהבה אמיתית, או שכן, אבל הוא אוהב מישהי אחרת- דמות שאת מציגה, ולא את מי שאת באמת.
  5. אם ‘אין עם מי לדבר’- כשאת פונה אליו בשיתוף רגשות, או מספרת לו משהו אישי, או מתייעצת איתו הוא לא ממש שם בשבילך או שאת מרגישה שהוא ממש עושה לך טובה, אין כאן אהבה. אדם שאוהב אותך ישים לב אלייך, למה שאת אומרת וירצה להיות שם עבורך.

אני רוצה עבורך את מערכת היחסים הבריאה והאוהבת ביותר, לכן חשוב שתשימי לב לסימנים. הם לא חד משמעיים, על הכול ניתן לדבר, אבל תקשיבי ללב שלך- זה הכי חשוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תיפרדו מרגעי שתיקה מביכים, דייטים משעממים או דאבל דייט ללא שום מטרה...

עכשיו הגעתם ל "אמת או חובה - גרסת האהבה"!

משחק הקלפים הזוגי כולל 60 קלפים של משימות משעשעות ושאלות שיעזרו לכם להכיר הרבה יותר, ברמה עמוקה יותר.

מלאו את הפרטים בטופס ותקבלו במתנה ישירות אל האימייל שלכם את משחק הקלפים הזוגי!