למה את צריכה מתכון למערכת היחסים שלך?

אם תחשבי על זה רגע, מערכת יחסים טובה היא ממש כמו אוכל טוב. את נהנית, זה נעים לך וזה נמשך כל עוד את ממשיכה להכין ולהשקיע.

השבוע בסרטון שהעלתי לרשתות השוואתי בין עוגיות למערכות יחסים ואני חושבת שאפשר לעשות את זה עם כל מתכון, כי אם יש לך את המרכיבים הנכונים ואת הרצון לעשות את זה כמו שצריך, אין מצב שזה לא יעבוד.

אשתף אותך רגע, עד מערכת היחסים הנוכחית שלי, שאני גם מקווה שתהיה הרומנטית האחרונה, לא הכנתי את עצמי נכון למערכות יחסים וגם לא ניהלתי אותם בצורה נכונה, כל הזמן היה חסר לי משהו.

לפעמים יצאתי עם מישהו חתיך, עם לב טוב, שהייתה חסרה איתו החברות. לפעמים יצאתי עם מישהו עם לב טוב שהיה חבר מדהים, אבל הייתה חסרה המשיכה ולפעמים הכול היה שם אבל הייתה חסרה תקשורת, או שהקשר- כמו בצק, לפעמים פשוט לא תפח.

אז מה המרכיבים שחשוב שיהיו במערכת היחסים שלך?

  1. קודם כל, תקשורת- אם לא תצליחו לדבר על הדברים הפשוטים והמסובכים כאחד, לא משנה כמה אתם טובים אחד לשנייה, זה לא יחזיק לאורך זמן
  2. משיכה- כן, זה מה שמבדיל בין החברים הכי טובים לבני הזוג הטובים ביותר. אתם צריכים להימשך, צריכה להיות כמיהה וצריכה להיות תשוקה. נכון שזה משהו שיורד עם השנים, אבל אפשר לחדש את זה כל עוד הלהבה הקטנה קיימת שם בפנים.
  3. אכפתיות, אמפטיה, רגישות- את השלישייה הזו אני מאחדת, מכיוון שזה בא מאותו מקום. צריך להיות אכפת לנו מבן הזוג שלנו, גם אם זה לא נוגע בנו באופן אישי. אם משהו כואב לו, מעניין אותו, מרגש אותו או כל רגש אחר, אנחנו לא חייבים להרגיש את זה איתו במאת האחוזים- אבל אנחנו צריכים לגלות רגישות, אמפטיה, עניין ואכפתיות כלפי הדברים שלו כי הוא בן אדם בפני עצמו ואנחנו רוצים לגרום לו להרגיש בנעימות לצידנו, שירגיש שאכפת לנו.
  4. רצון להשקיע- הפרפרים לא נשארים לנצח ומערכת יחסים דורשת עבודה והשקעה, כשאנחנו מפסיקים להשקיע, כמו אוכל שלא עושים באהבה, יוצא לא טעים ומאכזב.
  5. רצון להשתפר- בהמשך לסעיף הקודם, אתם שני אנשים אחד מול השנייה, שונים בתכלית גם אם אתם דומים מאוד וצריך להיות בכם רצון להשתפר עבור האדם שמולכם על מנת שתוכלו לנהל את מערכת היחסים הטובה ביותר. שימו לב, להשתפר ולא להשתנות.
  6. אהבה- היא לא נעלמת, היא רק משתנה עם הזמן

אז מה דעתך, מה המרכיבים שלך למערכת היחסים הטובה ביותר?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תיפרדו מרגעי שתיקה מביכים, דייטים משעממים או דאבל דייט ללא שום מטרה...

עכשיו הגעתם ל "אמת או חובה - גרסת האהבה"!

משחק הקלפים הזוגי כולל 60 קלפים של משימות משעשעות ושאלות שיעזרו לכם להכיר הרבה יותר, ברמה עמוקה יותר.

מלאו את הפרטים בטופס ותקבלו במתנה ישירות אל האימייל שלכם את משחק הקלפים הזוגי!